Красиві компліменти жінці своїми словами, у прозі

Вибираючи з наших компліментів жінці , Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

Ти богиня краси, ніжності і ласки.

Ти навіть без будь-якої косметики виглядаєш надзвичайно!

Ти могла б бути великою художницею, талановитим письменником, тонким поетом або чуттєвим композитором, але ти вирішила стати найкращою жінкою.

Ти з неба яскравою зіркою раптом спустилася, і щастям мене великим обдарувала, і відразу стала улюбленою моєю. Ти собою оздоблюєш кожну мить життя. Я всім серцем спрагу стати незамінним в твоїй долі.

Закохався з першого погляду. Боявся, що зовнішність оманлива. Ти довела, що я даремно боявся.

Ти – рятівний еліксир в суєті міського життя!

Ти мене зачарувала, я ще не зустрічав такої приголомшливої ​​дівчини, як ти.

Ти людина слова, яке ніколи не розходиться з ділом. Людина, якій стовідсотково можна довіряти і бути впевненим, що ти ніколи не підведеш і зробиш все в кращому вигляді.

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає в світі дівчини, прекрасніше, ніж ти, моя кохана. З тобою чудовий кожної миті. Я так вдячний долі за такий королівський подарунок. Нехай тобі завжди в усьому щастить, моя хороша. Ти просто ангел у плоті, ти моя радість, моє щастя. Я просто обожнюю тебе, моя бажана дівчина.

Ти прекрасна. Ти моя королева.

Ти точнісінько схожа на свою чарівну маму!

Красива? – Ні. Це не про тебе. Ти – ідеальна до найдрібніших клітинок.

Коли в небі гроза і капає дощ я згадую тебе. і відразу ж в моєму серці літають метелики, світить сонце.

Ти красива і така мила, що не закохатися в тебе просто неможливо!

Коли ти поруч, навіть крижаний вітер здається лагідним подувом літнього бризу. Твоя краса творить чудеса!

Все б віддав, щоб бути таким красивим, як ти, не дивлячись на те, що я чоловік!

Ти чудова і непередбачувана як природа! Ти захоплюєшся мене кожну хвилину, радуешь і вдихаєш в мене пристрасну жагу до життя. Ти мій острівець неземного щастя, який я буду завжди оточувати океаном теплої ніжності, палкої любові та постійної дбайливості.