Красиві побажання в дорогу у прозі

Вибираючи з наших щирих побажань в дорогу українською, Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Нехай посадка пройде майже непомітно і без хвилювань, а рейс буде стрімко швидким!

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Якнайшвидшого повернення!

Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде сповнена яскравих відкриттів і барвистих моментів! Знай, всі твої мрії обов’язково збудуться, головне – ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

У добру путь, бажаю від душі! Будь-яка дорога легка для того, хто бачить мету і прагнути до неї! Щасливої ​​дороги і попутного вітру, щоб не вставало в турі добре!

Взаєморозуміння на дорогах.

Нехай допомогу приходить своєчасно, якщо вона буде потрібно.

Проста тебе чекає дорога або складна … головне, нехай вона буде – щасливою!

Гумових тобі стовпів і сліпих «даішників»!

Дістатися тобі – без пригод.

Нехай удача всю дорогу сидить на твоєму лівому плечі, а благополуччя на правому! Бажаю по закінченню поїздки залишатися повним сил і творчого натхнення!

В добру путь і щасливого тобі дороги! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами і приємними емоціями. Нехай твій шлях буде легким, без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. Бажаю тобі удачі під рукою і вірного зберігача на небі.

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставин!

Нехай Бог береже тебе від бід!

Щоб шлях був усипаний трояндами, та ще й без шипів!

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Бажаю тобі щасливої ​​дороги! Нехай твоя дорога буде відкритою, а подорож спокійним і продуктивним! Нічого не бійся, адже твої ангели завжди оберігають і піклуються про тебе! Бажаю тобі скоріше повернутися до своїх близьких, не зустріти на своєму шляху проблем або перешкод, залишатися здоровим і повним сил, а також не переживати через дрібниці.

Бажаю дістатися тобі до точки на карті раніше терміну і щоб по шляху раптом не намалювалися якісь труднощі!