Найкращі компліменти дівчині у прозі, до сліз

Вибираючи з наших компліментів дівчині , Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

Немає більше таких як ти і навіть подібних тобі. Ти найкраща і найулюбленіша моя дівчинка.

Тобі не потрібен макіяж, скоріше навпаки він потребує тебе.

Прости, що «завис», я чую все, що ти говориш. Просто не можу тобою намилуватися.

Навіть це свіже сонячний ранок не зрівнятися з твоєю красою!

Ти – улюблениця Бога? Він обдарував тебе неземною красою.

Завдяки твоєму характеру, я стаю кращою людиною, ніж був раніше.

Навіть ненакрашенная ти виглядаєш просто шикарно.

Моє сонечко, ти найдорожче, що у мене є. Ти даруєш мені тепло, надію і любов. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Кожен день, проведений з тобою для мене нагорода. Ти гідна тільки восхищенья і найтепліших компліментів. Мені казково пощастило, що доля подарувала тебе. Нехай твоє життя тече, як повна ріка, не знаючи на шляху перешкод, нехай стороною обходять тебе всі печалі і тривоги. Нехай твої милі очі завжди сяють радістю, і не знають, що таке сльози.

Ти сама справжня принцеса.

Краса врятує світ, які старі, але милозвучності слова. Мені здається, що це відноситься до тебе, моя прекрасна принцеса. Ти найдобріша, найніжніша, найкрасивіша дівчина на світі. У тебе все моє щастя. Я люблю тебе з кожним днем ​​все сильніше. Ти мій ангел, моя мрія. Коли я з тобою, час пролітає миттєво, а коли ми в розлуці, час ледве-ледве тягнеться. Мені залишається тількисумувати за тобою, і з нетерпінням чекати. Моя любов до тебе не має кордонів, ти – мій ідеал, моя мрія.

У тебе такі маняще-гарне волосся. Їх хочеться постійно гладити, перебирати в руках.

Ти найрідніша і кохана людина. Я люблю тебе всім серцем і не уявляю життя без тебе. Я готовий піти за тобою хоч на край світу, аби тільки дивитися в твої красиві очі і бачити кожен день твою чарівну усмішку.

Найбажаніша та сама довгоочікувана!

Від тебе і так-то важко погляд відвести. А нині чорти в твоїх очах змовилися і затіяли щось чудове.

Ти з’явилася в моєму житті раптово і затьмарила собою всіх жінок. Ти увірвалася в моє серце, не запитавши дозволу, і викликала в ньому ураган пристрастей. Ти одного разу відкрила двері в мій будинок, і тепер найбільше я хочу, щоб ти ніколи з нього не йшла.