Щирі компліменти дівчині до сліз

Вибираючи з наших щирих компліментів дівчині своїми словами, до сліз, Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

Кохана, ти гідна найпрекрасніших компліментів і захоплення. Я закохався в тебе з першого разу. Ти просто дівчина моєї мрії. Твій ангельський характер, твоя ніжна посмішка, і твій пристрасний поцілунок зачаровують мене.

Я ніколи не зустрічав такої чуйної і розуміє дівчини. В тобі стільки щирості, тепла. Ти просто промениста! Ти яскравіше сонця. Завжди блищати і змушуєш всіх чоловіків обертатися тобі в слід.

Твоїй зовнішності позаздрить будь-яка супер модель.

У тебе настільки ніжні пальці, що коли ти до мене торкаєшся, вони знімають будь-який біль.

Мені подобається, що ти розумієш мої думки, перш ніж я їх озвучив.

Я дуже радий, що ти зачарувала мене своєю красою і вкрала моє серце.

Ти заворожує своїм поглядом настільки, що я готовий дивитися на тебе вічно.

Порівняти твої губи можна тільки з соковитим солодким фруктом!

Кажуть, що чарівництва не існує. Але твоя прекрасна і сонячна усмішка доводить зворотне.

Мила, прекрасна жінка – ти як ніжний бутон царських кольорів, як ранкова крапля роси, як схід сонця прекрасна. твоя краса зачаровує і кружляє голову, доброта здатна розтопити вікові льоди, а велике серце торкнутися саму черству душу. Будь коханою і безтурботним!

На руках тебе б носити і сліди твої цілувати …

Ти справжній ангел, тому що жінки не можуть бути такими красивими, як ти.

Ти моя богиня, я не можу тобою надихатися. Залишайся зі мною завжди, і я зроблю тебе щасливою.

Я знаю одного дивного людини, яку людину неймовірною харизми, справжнього таланту, відкритої душі, чуйного серця, чарівного погляду, променистою посмішки. І знаєш, хто це? Це ти!

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину – тебе, моя улюблена. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим людиною. Ти навчила мене літати. Я захоплююся і милуюся тобою кожен раз. Ти для мене світло у віконці, я завжди хочу бути з тобою. Коли ти поруч, я від щастя просто таю. Я люблю тебе, моє сонечко і сподіваюся на взаємність. Нехай тобі завжди посміхається доля, нехай збувається твоя заповітна мрія, нехай буде у тебе все відмінно, адже ти гідна найкращого.