Кращі компліменти чоловіку простими словами

Вибираючи з наших найкращих компліментів чоловіку простими словами, Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

У тебе вії, як два загнутих вгору віяла, просто чудо!

Доброта і твоя ніжність змушують мене відчутисебе розпещеним кошеням.

Я так хочу тебе, що не залишилося жодного сантиметра тіла, які не покритого мурашками бажання.

Ти магічний, колосально магнетичний,допитливо-допитливий, душевний, грайливий, фаворит іменитий, серцеїд знаменитий, ділової, енергійний, гумористичний, феєричний …

Своїм прикладом ти спонукуєш всіх до самовдосконалення. Ти доводиш іншим, що ідеал може стати ще краще.

Мені стало набагато легше і впевненіше працюватиметься, це все завдяки вам!

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

З тобою мені так добре і легко, так спокійно і надійно, від твоєї посмішки яскравіше світить сонце, від приємних слів – дзвінкіше співають птахи, перед твоєю впевненістю зникають хмари проблем і тіні сумнівів, ти все можеш, розумієш і вмієш, ти – найкращий , залишайся таким завжди, мій коханий!

Я вдячна тобі за твій спокій і витримку, коли я роблю якусь дурницю.

Самому хороброму Льву ця смс міцно тисне лапу!)

Я завжди здогадувалася, що у тебе золоті руки. Я вірю в тебе і в твої здібності.

Твоє мужність мати власні переконання і відстоювати їх, просто гідна захоплення. Відразу видно перед тобою людина слова.

Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

Відчувати твій пильний погляд на собі – це як купатися в хмарі.

Я напишу всього пару слів. Але вони означатимуть ВСЕ. Люблю тебе.

Створюючи вас природа явно попрацювала! Сполучення мужньої статі, вишуканою зовнішності і котра володіє посмішки не зустрічалося ще ні в одній людині одночасно!

З кожним днем ​​я закохуюся в тебе все сильніше, мій найкращий хлопець на землі. Ти гідний найкращих компліментів. Про таке хлопця, як ти варто тільки мріяти: уважний, чарівний, гарний, добрий, ніжний. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Так у тебе просто ангельський характер. Я іноді заздрю ​​сама собі, що мені так пощастило в житті, зустрівши тебе. Я хочу бути завжди тільки з тобою, мій найголовніша людина на землі. Нехай наша любов буде найяснішої, найкрасивішою, найчистішою.