Оригінальні компліменти чоловіку своїми словами, у прозі

Вибираючи з наших сучасних компліментів чоловіку українською, Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

Твоя душа чистіша води в джерелі, а посмішка прекрасніше веселки після дощу!

Який ти красивий, особливо, коли одягаєш цей костюм (светр, піджак і т. Д.), Ти виглядаєш аристократично, мужньо і сексуально.

Прийми моє повідомлення, кожну букву в ньому я поцілувала і передала тобі з величезною любов’ю.

А я думала що такі тільки в кіно знімаються … Клас, я зустрічаюся із зіркою!

Коли люблять, згадують день першої зустрічі, як кращий з днів. Коли люблять, переживають разом з коханим все так же сильно, як він, і навіть сильніше. Коли люблять, не просять нічого для себе, але щиро благають небо про кохану людину. Як я – адже я люблю тебе всім серцем, мій хороший!

Ти будиш в мені стільки яскравих почуттів, що я не знаю, як жити без цієї підзарядки!

Мій спокусник! Я не можу встояти перед твоїм зачаруванням)

Як же хороша і безтурботна життя поруч з тобою!

Твій сміх незвичайний. Він не тільки якийсь особливий, але і заразливий.

Милий, знаєш, кажуть, що у кожної людини, є свій Ангел. Але ніхто не може бачити його. А я рада, бо я можу бачити його кожен день. Адже мій Ангел – це ти!

Коли тебе немає поруч, я знову і знову повертаюся думками до тебе. Мабуть в тебе є щось, що так сильно мене приваблює.

Ти самий безстрашний чоловік!

За твою зовнішність тебе сміливо можна назвати самим помітним чоловіком серед тисяч представників сильної статі.

Ти – дуже надійний, і таких чоловіків дуже рідко зустрінеш. Я думаю, що будь-яка жінка, яка перебуває з таким чоловіком – повинна відчувати радість і спокій, від усвідомлення себе поруч з таким чоловіком.

Ти – моя друга половинка, мій найкращий, добрий хлопець на всій планеті. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе, як за кам’яною стіною. Ти такий надійний і чуйний. Я просто не уявляю, як я раніше могла жити без мене. Я називаю тебе коханим, найкрасивішим і самим добрим, тільки з тобою мені все під силу, тільки з тобою я буду щаслива, я в цьому впевнена на сто відсотків. Нехай посміхається тобі сонечко, нехай спокійно і легко тече життя, хай з тобою залишається тільки хороше, а все погане йде назавжди.