Оригінальні побажання в дорогу

Вибираючи з наших сучасних побажань в дорогу у прозі, до сліз, Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

Кохана! Ти, напевно, вже в літаку. Я тебе дуже сильно люблю і тому бажаю тобі долетіти легко і без зайвих хвилювань. Помрій в польоті про прекрасне і бажаному. Нехай цей час буде для тебе чимось хорошим і казковим. Відпочинь, розслабся, полюбуйся з висоти пташиного польоту хмарами. Я буду кожну хвилину думати про тебе і бажати тобі тільки добра!

Бажаю легко перенести політ! Кожну хвилину я подумки буду поруч з тобою! Постарайся розслабитися і відпустити всі хвилювання! Після будь-якої розлуки неодмінно буде зустріч!

Милий, ось-ось літак з тобою на борту підніметься вгору, до хмар. Я вже сумую без тебе і хочу, щоб ти скоріше повернувся назад. Ще мені хочеться тобі побажати, щоб літак летів спокійно і легко. Нехай твоє серце не торкнеться жодної крапельки тривоги! Щасливої ​​дороги!

Нехай сімейне благополуччя утримує тебе від нерозсудливості на дорогах.

Приємних миттєвостей за кермом!

Щасливої ​​дороги, благополучної дороги, веселого і захоплюючої подорожі, неймовірного захоплення від побаченого і постійного захоплення від того, що відбувається. Бажаю доброї удачі в дорозі, відмінного настрою і гарної компанії.

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Бажаю щоб «запаска» не придалася!

Нехай в дорозі тебе ніщо не злякає.

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Нехай дорога підносить тільки приємні сюрпризи.

Пряма у тебе буде дорога, або крива – не має значення … головне, нехай приведе тебе додому!

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Нехай в дорозі все як треба йде!

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.

Успішною поїздки і благополучного повернення!

Нехай всі цілі будуть досягнуті.

Нехай удача буде вірним супутником.

Нехай до коліс прилипають тільки щасливі лотерейні квитки і великі купюри!

Нехай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час в дорозі пройде легко і безтурботно!

Побажати гарної дороги

Побажати гарної дороги у прозі