Гарні побажання в дорогу до сліз

Вибираючи з наших оригінальних побажань в дорогу своїми словами, до сліз, Ви даруєте частинку душі і всі слова стають більш значимими і персональними, адже вони від Вас!

Щоб шлях був усипаний трояндами, та ще й без шипів!

Щоб дорога тобі легко скорилася і не була тернистою по всьому маршруту слідування!

Удачі, і – в добру путь!

Спокою тобі за кермом!

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Гарного тобі самопочуття за кермом.

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

Щасливої ​​дороги, нехай дорога буде доброю і благополучній, нехай на шляху не буде жодної перешкоди і жодної перешкоди. Бажаю захоплюючій, відмінною, спокійною, надихаючої поїздки з приємними моментами для серця і митями захвату для душі.

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Бережи себе!

Чарівної поїздки.

До скорої зустрічі!

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Бажаю щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, такою, що запам’ятовується і безтурботної. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай позитивні емоції!

Дорога довгою скатертиною стелиться. Без кінця повороти, підйоми і гірки. Бажаю тобі якомога менше зустрічати їх на своєму шляху! Нехай рівною, гладкою і спокійною буде твоя дорога. Улюблений, бережи себе!

Нехай твоя дорога буде завжди – головною!

Ти в дорозі не поспішай і подолай довгий шлях впевнено, а гонка і суєта не твої попутники!

Бережи тебе Бог, де б ти не був!

Нехай орієнтири в шляху будуть – правильними.

Побажати гарної дороги

Побажати гарної дороги у прозі

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Нехай дорожній патруль буде – добрим!

Щоб колесам твого авто на дорозі не траплялися цвяхи, а тобі виїзні пости ДАІ!

Земля кругла і скільки б людина не йшов, він обов’язково повернеться. Не варто сумувати, проводжаючи, потрібно радіти, що скоро ми неодмінно зустрінемося. Я бажаю тобі доброго шляху, попутного вітру, безхмарного неба, рівною дороги і якнайшвидшого повернення. Я тебе чекаю.